ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«Осмолодське
лісове господарство»
Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл.,
Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське,
вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62
1 2 3 1 2 3
Головна
Структурні підрозділи
Новини
ЗМІ про нас
Структура управління
Інформація про місця проведення рубок
Профспілка
Історія лісового господарства
Форми 1- 12
Лісова сертифікація
Продукція
Напрямки діяльності
Держзакупівлі
Контакти
Законодавство
Доступ до публічної інформації

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Назад Назад

Зональні змагання з міні-футболу

   24 листопада відбулися змагання з міні-футболу серед працівників лісового господарства в спортзалі дитячої спортивно-юнацької школи міста Долина. Змагання відбувалися в рамках програми обласних змагань. Команду ДП «Осмолодський лісгосп» представляли: Довбак Василь, Зварич Василь, Кос Юрій, Макар Роман, Надрага Василь,Чоповський Володимир та капітан команди – Павлів Іван.

 Метою  і завданням, які ставляться перед учасниками районних змагань це виконання Закону України «Про фізичну культуру і спорт», заходів регіональної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту, запланованих заходів обласної організації профспілки працівників лісового господарства спільно з Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області. Покращення спортивно-масової та оздоровчої роботи серед працівників галузі, членів їх сімей, ведення здорового способу життя. Виконання умов колективних договорів. Змагались команди у зональному груповому турнірі, де розіграли ¼ фіналу. Команди, які займуть перше і друге місця у ¼ фіналі, виходять до ½ фіналу, а потім фінальний турнір, де розіграють звання чемпіона та призерів обласних змагань.

 Кожна команда зіграла по три гри. Матч тривав два тайми по 12 хвилин з перервою у 5 хвилин. Було зіграно шість ігор. Кожний матч тримав у напрузі, як вболівальників так і гравців команд тому, що рівень підготовки всіх команд- учасників доволі високий та приблизно однаковий. У змаганнях взяли участь 4 команди – Осмолоди, Болехова, Вигоди та Брошнева. Змагання проводились в одне коло, згідно з офіційними правилами гри у міні-футбол ФІФА.

 Команда ДП «Осмолодський лісгосп» посіла II місце. Першими була команда ДП «Вигодський лісгосп». Команди, які посіли 1 та 2 місця, надалі розігрують між собою кубок за системою плей-офф, але вже на обласному рівні.

 ф2(2)

ф3

ф4

ф2(1)

Дата публікації: 25.11.2017
Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське, вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62, (067) 34-30-771
Розробка та підтримка