ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«Осмолодське
лісове господарство»
Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл.,
Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське,
вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62
1 2 3 1 2 3
Головна
Структурні підрозділи
Новини
ЗМІ про нас
Структура управління
Інформація про місця проведення рубок
Профспілка
Історія лісового господарства
Форми 1- 12
Лісова сертифікація
Продукція
Напрямки діяльності
Держзакупівлі
Контакти
Законодавство
Доступ до публічної інформації

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
Назад Назад

Мирна акція протесту

  28 листопада на площі перед адмінбудівлею Івано-Франківської ОДА відбулася мирна акція колективів лісових господарств області, ініційована профспілкою, у зв'язку з кулуарним схваленням Кабінетом Міністрів України "Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року". В ній взяли участь і працівники ДП "Осмолодський лісгосп".

  Нагадаємо, 23 листопада у Києві відбулися Всеукраїнські збори профспілки працівників лісового господарства за участю екс-керівників лісової галузі, науковців, начальників обласних управлінь щодо схвалення Урядом Стратегії реформування лісової галузі. У Резолюції та зверненні до керівництва держави Всеукраїнських зборів профспілкового активу йдеться, що процес реформування лісового господарства має бути прозорим і базуватися на основних принципах розвитку галузі.

 "Стратегія, яка була прийнята Кабміном не передбачає розвитку, а веде до розвалу. Вони хочуть створити єдине підприємство, ми його називаємо монстром. Лісівники категорично проти такого законопроекту, ми виступаємо проти передачі лісу у концесію, створення у Києві монополіста у галузі лісового господарства, що призведе до ліквідації лісових господарств і масового скорочення робочих місць", - сказав Голова обласної профспілки лісівників області Ігор Хомишин.

"Стратегія реформування лісового господарства на період до 2022 року" остаточно не затверджена, її мають доопрацювати до 15 січня 2018 року.

  Лісівників підтримала і обласна влада. Як повідомила заступник голови ІФ ОДА Марія Савка, Олег Гончарук вже звернувся до Кабміну з цього приводу офіційним листом.Чиновниця заявила, що адміністрація разом з обласною радою вже сказали “ні” концесії лісів.

  Працівники лісового господарства області категорично не згідні з проектом, тому 28 листопада по всій Україні профспілки лісового господарства зібралися на мирну акцію, виступаючи проти передачі лісів у концесію, створення у Києві монополіста в галузі лісового господарства, що призведе до ліквідації лісгоспів та масового скорочення робочих місць.

 м3(1)  м3(3)

 

Дата публікації: 29.11.2017
Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське, вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62, (067) 34-30-771
Розробка та підтримка