ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«Осмолодське
лісове господарство»
Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл.,
Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське,
вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62
1 2 3 1 2 3
Головна
Структурні підрозділи
Новини
ЗМІ про нас
Структура управління
Інформація про місця проведення рубок
Профспілка
Історія лісового господарства
Форми 1-12
Лісова сертифікація
Напрямки діяльності
Продукція
Законодавство
Доступ до публічної інформації
Запобігання корупції
Контакти

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ


Державне агентство лісових ресурсів УкраїниІвано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства
ПРОФСПІЛКА

Первинна профспілкова  організація  працівників  ДП «Осмолодський лісгосп»  утворена  в липні  1995 року  та входить до складу  обласної  організації  профспілки працівників лісового господарства.  Вона діє відповідно до Конституції України , Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та  інших законодавчих актів України.

До складу  профспілкової  організації   входить  19  цехових  профспілкових організацій.        

Загальна чисельність членів профспілки  становить  307 чол.

З  2013 по липень 2018 року  первинну  профспілкову  організацію  ДП «Осмолодський лісгосп»  очолювала  Тарнавська Валентина Михайлівна, а з 24 липня 2018 р  головою було обрано Стефанів Іванну Миколаївну.   

 

Основною метою діяльності і завданням  профспілкової  організації  є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян, забезпечення правових гарантій діяльності, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, підвищення рівня культурно -спортивного обслуговування, оздоровлення членів профспілки, виконання умов Галузевої угоди та колективних договорів.

Згідно колдоговору адміністрація зобов’язується забезпечувати формування стратегії та розвитку галузі  з метою найбільш ефективного ведення лісового господарства, збільшення обсягів виробництва, поліпшення фінансово – економічного стану підприємства; впроваджувати практику  проведення аналізу соціально – економічної, господарської  діяльності.

Проаналізувавши  за участю сторін  фінансові  звіти, можна виділити здобутки нашого лісгоспу. Серед здобутків Державного підприємства « Осмолодське лісове господарство»  слід відмітити.  За період 2009 – 2018 рр побудовано  53,0  км, відремонтовано 266 км   автолісовозних доріг з гравійним покриттям, побудовано 11 мостів протяжністю  144 м/п.

На території лісгоспу споруджено й облаштовано  більше 30 рекреаційно – місць для відпочинку   населення , а також можливої ночівлі туристів і мисливців. Серед  них такі відомі, як « Підлюте» чи « Трикутник».

Середньомісячна  заробітна плата одного штатного  працівника  склала  - 11085 грн.  До речі, по рівні зарплати  підприємство за  2019 р зайняло  перше  місце серед аналогічних по Івано - Франківському управлінню  лісового та мисливського господарства. Коефіцієнт плинності кадрів в лісгоспі невисокий, що зумовлено стабільністю роботи підприємства, покращенням умов праці та зростанням заробітної плати.  У нашому колективі працівників лісового господарства працюють порядні, віддані своїй справі люди, які спільними  зусиллями розвивають і зміцнюють лісову галузь Прикарпаття.   Це стабільний колектив  кваліфікованих працівників, який є одним із кращих в Івано – Франківському ОУЛМГ. 

Практично всі лісництва належно  проводять свою господарську діяльність  і мають добрі результати.  Від усіх видів рубок в середньому заготовляється  140 т.м3 деревини. При розробці лісосік особливу увагу надається сезону проведення рубки, а також враховуються екологічні і соціальні наслідки проведених лісогосподарських заходів. Це є основним пріоритетом, оскільки лісосіки розміщені в різних умовах (грунти, крутизна схилу, умови вивезення деревини).

За виробничими показниками роботи лісгосп є лідером серед аналогічних йому підприємств. За рік лісгоспом сплачується податків, зборів та обов’язкових платежів на суму понад 41 млн. грн. в бюджети різних рівнів. В результаті господарської діяльності за  2018 р. одержано  7647 т. грн.. прибутку.

На підприємстві впроваджено систему електронного обліку деревини. Весь ліс «чіпується» у лісі, на місці видруковується специфікація-накладна і дані з якої передаються у центральну бухгалтерію і на Київ. Кожен може перевірити де зрубаний ліс, просто ввівши код бирки на сайті http://www.ukrforest.com/check

Велика увага на підприємстві приділяється соціальному захисту, як працівників лісгоспу( застосовує системи преміювання,  оплата мобільного зв’язку, частково компенсує санаторно-курортне лікування працівників, купує новорічні подарунки для дітей працівників, подарунки жінкам до березневих свят ),   пенсіонерам – колишнім працівникам,  так і малозабезпеченим жителям району. В середньому  за  рік підприємство надає потребуючим жителям у районі  допомоги на суму  100-150 тис. грн. Профспілкою спільно з адміністрацією  підприємства  до Св. Миколая закупляються солодкі подарунки для дітей молодшого шкільного віку, а також дітям Пеергінської школи-інтернату.

До Великодніх свят  малозабезпеченим жителям району  щорічно надається  благодійна  допомога у вигляді Великодніх кошиків та грошей. Також надається  грошова допомога  пцідшефтній  Перегінській  школі- інтернат, дітям –сиротам.

Підприємство забезпечує паливними дровами жителів населених пунктів і школи, де відсутня мережа газопостачання. У лісгоспі відсутня заборгованість по платежах до бюджету і виплаті заробітної  плати.

Щодня ми докладаємо максимум зусиль задля розвитку та процвітання галузі  лісового господарства на Прикарпатті,  стверджуємо  Україну на міжнародному рівні, оскільки наш лісгосп отримав міжнародний сертифікат Лісової Опікунської Ради (FSC).

З року в рік,   колектив держлісгоспу відвідує  найбільш відомі відпустові місця по всіх куточках України.
Готуючись  до святкування 20 – річчя  з дня заснування,   у   липні  з ініціативи  трудового колективу було  організовано  паломництво до храму «Успіння  Пресвятої Богородиці»  в с. Страдч   Львівської області для працівників лісгоспу.

Наша адреса:
77662, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н,
смт. Перегінське, вул. Сагайдачного, 142
e-mail: osm_lisgosp@ukr.net
тел: (03474) 98-2-62, (067) 34-30-771
Розробка та підтримка